Zamknij

Lekarz do kwalifikacji dawców

Nr oferty: StPr/24/1609Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Szarych Szeregów 21, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: 1)Badanie kwalifikacyjne kandydatów na dawców krwi lub jej składników. 2) Udzielenie dawcom wyczerpującej informacji dotyczącej ich stanu zdrowia, oddawania krwi oraz możliwości wystąpienia powikłań podczas donacji. 3) Tymczasowa lub stała dyskwalifikacja dawców z oddania krwi w oparciu o obowiązujące przepisy i procedury. 4) Obsługa systemu komputerowego Bank Krwi w zakresie czynności kwalifikacyjnych. System czasu pracy: wg grafiku Godzina zakończenia pracy: 11:00 Praca na okres próbny: 3 m-ce z możliwością przedłużenia System wynagrodzenia: miesięczny, wynagrodzenie brutto + dodatek stażowy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 20
Data rozpoczęcia: 02.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 258 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagane aktualne prawo wykonywania zawodu.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. Jana Pawła II w Słupsku
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Szarych Szeregów 21, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu: DOMINIKA PIETRASIK
    Numer telefonu:
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: e-mail
    obsługa klienta, sporządzanie wniosków i dokumentacji, obsługa korespondencji i urządzeń biurowych, przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami klientów; godz. pracy 8-16
    StPr/24/2238
    data rozpoczęcia pracy od 21.10.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    -adekwatny do stanowiska
    321149
    data rozpoczęcia pracy od
    wynagrodzenie od od 4 300

    Zapraszamy do aplikowania do Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku na stanowisko Pracownika ds. administracyjno - technicznego. Aby wziąć udział w rekrutacji, należy spełnić wymagania formalne opisane w ogłoszeniu na stronie Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku (BIP): https://muzeum_mps.bip.gov.pl/ogloszenia-o-prace/pracownik-ds-administracyjno-technicznych-w-muzeum-pomorza-srodkowego-w-slupsku.html
    StPr/24/2229
    data rozpoczęcia pracy od 01.01.2025
    wynagrodzenie od od 5 200 PLN

    wskazany w ofercie o naborze na stronie www.bip.pcpr.slupsk.pl w zakładce nabory
    StPr/24/2230
    data rozpoczęcia pracy od 01.11.2024
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Zgodny z zajmowanym stanowiskiem pracy; Praca na okres próbny: 1 m-c , następna umowa na czas określony; II zmiana w godzinach od 14:00 - do 22:00
    StPr/24/2231
    data rozpoczęcia pracy od 28.10.2024

    Nauczyciel wychowawca klas I-III, 22/22 etatu
    StPr/24/2215
    data rozpoczęcia pracy od 15.10.2024
    wynagrodzenie od od 4 666 PLN

    projektowanie instalowanie elektronicznych systemów zabezpieczeń alarmowych, kontroli dostępu, telewizji przemysłowej i monitoringu zdalnego; utrzymywanie- naprawy i konserwacja elektronicznych systemów zabezpieczeń; prowadzenie dokumentacji serwisowej; kontakty z klientami w sprawach serwisowych; Umowa na 12 miesięcy; godziny pracy: 7.00- 15.00
    StPr/24/2216
    data rozpoczęcia pracy od 04.11.2024
    wynagrodzenie od od 6 700 PLN

    Rozkład czasu służby w systemie wielozmianowym w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności - nadzór osadzonych podczas przemieszczania się po terenie jednostki, praca z bronią palną, przy zwiększonej dyspozycyjności z racji charakteru służby; preferowane wykształcenie minimum średnie. Ponadto kontrola osadzonych – w związku z zapisem w ustawie z dnia 6 czerwca 1997 roku Kodeks Karny Wykonawczy „(…) kontrola osobista polega na oględzinach ciała oraz sprawdzeniu odzieży, bielizny i obuwia, a także przedmiotów posiadanych przez skazanego. Oględziny ciała oraz sprawdzenie odzieży i obuwia przeprowadza się w pomieszczeniu, podczas nieobecności osób postronnych oraz osób odmiennej płci i dokonywane są za pośrednictwem osoby tej samej płci (…).
    StPr/24/2217
    data rozpoczęcia pracy od 27.01.2025
    wynagrodzenie od od 5 794 PLN

    Wydawanie i przyjmowanie kluczy, nadzór nad odzieżą i bagażem pozostawionym na portierni, nadzorowanie i śledzenie monitoringu, dozór terenu zakładu pracy, dbanie o porządek i czystość wokół, odśnieżanie terenu. System czasu pracy: wg grafiku. Praca na okres próbny do 3 m-cy z możliwością przedłużenia. Praca zmianowa, dni i godziny pracy ustalane wg grafiku, m.in. w godzinach: 22:00 6:00, 6:00 - 18:00, 18:00 - 6:00.
    StPr/24/2218

    zgodnie ze stanowiskiem; godz. pracy 7-15
    StPr/24/2223
    data rozpoczęcia pracy od 16.10.2024
    wynagrodzenie od od 5 100 PLN