Zamknij

Młodszy asystent w Sekcji Bezpieczeństwa Żywności

Nr oferty: StPr/24/1741Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Piotra Skargi 8, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Prowadzenie bezpośredniego nadzoru nad wyznaczonymi zakładami produkującymi lub wprowadzającymi do obrotu żywność, zakładami żywienia zbiorowego oraz środkami transportu żywności, zakładami produkcji i dystrybucji materiałów i wyrobów do kontaktu z żywnością. Prowadzenie postępowania administracyjnego. Podejmowanie działań w ramach systemu RASFF (wczesnego ostrzegania o niebezpiecznej żywności i paszach) i akcji związanych bezpieczeństwem. Współudział w planowaniu i realizacji planu poboru próbek w ramach urzędowej kontroli żywności i monitoringu. Nadzór nad środkami spożywczymi oraz materiałami i wyrobami do kontaktu z żywnością. Kontrole zakładów w związku z wnioskami i interwencjami. Praca w terenie. Więcej informacji na stronie PSSE w Słupsku w zakładce oferty pracy. Praca na czas określony: 6 miesięcy. Godz. pracy 7.30-15.05.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 7 160 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wykształcenie wyższe na kierunkach: technologia żywności i żywienia człowieka, inżynier technologii żywności, dietetyka, zdrowie publiczne lub pokrewne mające zastosowanie w realizacji zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Umiejętność poruszania się w przepisach prawa (mających zastosowanie w wykonywanej pracy). Umiejętność pracy pod presją czasu. Dyspozycyjność.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: POWIATOWA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W SŁUPSKU
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Piotra Skargi 8, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu: Honorata Patyk
    Numer telefonu: 598431291
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Więcej informacji na stronie PSSE w Słupsku w zakładce oferty pracy.
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    obsługa meilowa i telefoniczna klientów, rozliczanie i weryfikacja zwrotów konsumenckich oraz reklamacji, monitorowanie i kobtrola polityki cenowej oraz konkurencynosci ofert sprzedazy produktów, uczesniczenie w wewnetrznych projektach wdrażania i optymalizacji ofert sprzedaży, wprowadzanie danych do systemu, przygotowywanie graficznych elementów aukcji
    StPr/24/2005
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2024
    wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

    przyjmowanie towaru do magazynu wraz ze stworzeniem dokumentacji przyjęcia, rozmieszczanie i układanie towaru na wyznaczonej przestrzeni magazynowej, przygotowywanie opakowan wysyłkowych oraz prawidłowe oznakowywanie składowanych towarów, przygotowywanie zamówien do klientów docelowych, przyjmowanie reklamacji w zakresie wad jakoścuiowych,
    StPr/24/2007

    Wynagrodzenie nauczyciela psychologa szkolnego uzależnione jest od stopnia awansu zawodowego. Godziny pracy zgodnie z grafikiem ustalonym przez Dyrektora szkoły. Zakres obowiązków na stanowisku psychologa szkolnego określony jest w rozporządzeniu Ministerstwa Edukacji i Nauki z 09 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji i udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach. Praca na czas określony: 01.10.2024-31.08.2025 z możliwością przedłużenia. Wymiar czasu pracy: 0,65 etatu 14,3/22.
    StPr/24/2013
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    Rozkład czasu służby w systemie wielozmianowym w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności - nadzór osadzonych podczas przemieszczania się po terenie jednostki, praca z bronią palną, przy zwiększonej dyspozycyjności z racji charakteru służby; preferowane wykształcenie minimum średnie. Ponadto kontrola osadzonych – w związku z zapisem w ustawie z dnia 6 czerwca 1997 roku Kodeks Karny Wykonawczy „(…) kontrola osobista polega na oględzinach ciała oraz sprawdzeniu odzieży, bielizny i obuwia, a także przedmiotów posiadanych przez skazanego. Oględziny ciała oraz sprawdzenie odzieży i obuwia przeprowadza się w pomieszczeniu, podczas nieobecności osób postronnych oraz osób odmiennej płci i dokonywane są za pośrednictwem osoby tej samej płci (…).
    StPr/24/2017
    data rozpoczęcia pracy od 16.12.2024
    wynagrodzenie od od 5 794 PLN

    zgodnie ze stanowiskiem
    StPr/24/1996
    data rozpoczęcia pracy od 16.09.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Praca na sortowni odpadów przy załadunku i rozładunku odpadów. Godz. pracy 6-22.
    StPr/24/1997
    wynagrodzenie od od 5 600 PLN

    zgodnie ze stanowiskiem, godz. pracy 9-21- do uzgodnienia; okres próbny do 3 m-cy z możliwością przedłużenia.
    StPr/24/2000
    data rozpoczęcia pracy od 13.09.2024
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    Link do ogłoszenia o naborze: https://bip.um.slupsk.pl/praca/922.html Wynagrodzenie brutto od 6000zł brutto- w zależności od posiadanego doświadczenia. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku: Ogólna charakterystyka: Osoba zatrudniona na ww. stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę prawną organów Miasta, wydziałów Urzędu Miejskiego, jednostek organizacyjnych Miasta. Ważniejsze zadania: 1. udzielanie porad i konsultacji prawnych; 2. wydawanie opinii prawnych; 3. opiniowanie pod względem prawnym oraz uczestniczenie w opracowywaniu projektów aktów prawnych, w tym w szczególności aktów prawa miejscowego, umów, porozumień, decyzji oraz innych rozstrzygnięć; 4. zastępstwo prawne i procesowe; Warunki pracy na stanowisku: 1. intensywna praca wzrokowa z monitorami ekranowymi; 2. długotrwałe unieruchomienie przy pracy siedzącej; 3. wymuszona pozycja ciała; 4. praca w budynku, w którym znajduje się winda oraz łazienka dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością.
    StPr/24/1983
    wynagrodzenie od od 6 000 PLN

    - prowadzenie baru, - wydawanie posiłków, - dbanie o zatowarowanie baru, - dobra współpraca z zespołem.
    318216
    data rozpoczęcia pracy od 12.09.2024
    wynagrodzenie od od 28,1

    -adekwatny do stanowiska
    317023
    data rozpoczęcia pracy od 29.08.2024