Wiadomości Słupsk | Wydarzenia z ostatniej chwili - hej.slupsk.pl

Zamknij
07:00, 23.06.2026
Dwaj mężczyźni podejrzani o wprowadzanie do obrotu fałszywych banknotów o nominale 200 złotych nie wyjdą na wolność. Sąd Rejonowy w Bytowie przedłużył ich tymczasowe aresztowanie o kolejne dwa miesiące – do 14 sierpnia. Skala sprawy okazała się znacznie większa, niż wynikało z pierwszych informacji. Śledczy mówią o 121 fałszywych „dwusetkach”, 15 sklepach i sześciu miastach. Nadal nie wiadomo jednak, gdzie i w jaki sposób pieniądze zostały wyprodukowane.