Do bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło w piątek, 19 czerwca, w okolicach Wytowna. 18-letni kierowca hyundaia zjechał na przeciwległy pas ruchu, którym poruszał się autobus. Chwilę później stracił panowanie nad pojazdem i zakończył jazdę w przydrożnym rowie.
Po godzinie 15:00 ustecki dyżurny odebrał zgłoszenie o samochodzie, który miał wypaść z drogi. Na miejsce skierowano policjantów, którzy ustalili przebieg zdarzenia.
Jak wynika z policyjnych ustaleń, młody kierowca podczas jazdy zjechał na pas ruchu zajmowany przez autobus, doprowadzając do bardzo niebezpiecznej sytuacji i stwarzając realne zagrożenie zderzenia. Następnie stracił panowanie nad samochodem i zjechał do rowu. Badanie alkomatem wykazało, że 18-latek był trzeźwy. Funkcjonariusze ukarali go mandatem karnym w wysoki 1020 zł za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym. Do jego konta dopisano także 10 pkt karnych.
Policjanci przypominają, że nawet chwila nieuwagi za kierownicą może mieć poważne konsekwencje. Apelują do kierowców o zachowanie koncentracji i ostrożności podczas jazdy, ponieważ brawura lub rozproszenie często prowadzą do groźnych zdarzeń na drodze.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.slupsk.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Tysiąc sztuk bydła i wiele pytań. Wójt zabrał głos
Najwięcej do powiedzenia mają Ci, którzy nie są mieszkańcami tych wsi. Poza tym nikt nie mówił, że technologie, które zostałyby zastosowane będą tak nowoczesne. Zagwarantuje to Pan/Pani? Czy będzie się wypowiadać w nie w swojej sprawie. Wara od naszego podwórka!
Mój Nick
16:57, 2026-06-23
Tysiąc sztuk bydła i wiele pytań. Wójt zabrał głos
Na wiatraki tego pana też ludzie narzekali, Wykosowo płakało wręcz o chodniki i asfalt a teraz? Nówka chodniki nówka asfalt
Mieszkaniec
16:03, 2026-06-23
Tysiąc sztuk bydła i wiele pytań. Wójt zabrał głos
Najwięcej do powiedzenia mają Ci, co nic nie wiedzą o hodowli 😁 zapraszam do Grapic. Tam pan Michał posiada hodowlę bydła praktycznie przyklejoną do wioski i nikomu nie przeszkadza, nawet smrodu nie ma, a dlaczego? Bo technologia poszła dużo do przodu niż ta którą ludzie starej daty pamiętają za czasów PGR.
Nick
15:58, 2026-06-23
Tysiąc sztuk bydła i wiele pytań. Wójt zabrał głos
A bedzie tam praca? Jak bedzie to mi sie podoba.
Mieszkanka
09:46, 2026-06-23