Wiadomości

Zamknij

Dodaj komentarz

Mała Nikola SZUKA rodziny! „Szpital nie może być jej domem” [VIDEO]

Patryk Węzik Patryk Węzik 12:24, 07.05.2026 Aktualizacja: 12:27, 07.05.2026
Skomentuj Mała Nikola SZUKA rodziny! „Szpital nie może być jej domem” [VIDEO] fot. WSS Słupsk

Pięciomiesięczna Nikola przebywa obecnie na Oddziale Pediatrycznym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Janusza Korczaka w Słupsku. Dziewczynka jest zdrowa, pogodna i rozwija się prawidłowo, jednak lekarze oraz pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie podkreślają, że szpital nie jest miejscem, w którym dziecko powinno dorastać. Trwają poszukiwania rodziny zastępczej, która zapewni jej bezpieczny i kochający dom.

::news{"type":"see-also","item":"12341"}

Na co dzień Nikolą opiekują się lekarze, pielęgniarki oraz studentki pielęgniarstwa. Dziewczynka ma własną salę, łóżeczko i zabawki, ale – jak podkreślają pracownicy szpitala – nic nie zastąpi rodzinnego ciepła i codziennej obecności opiekunów.

– Zachęcam wszystkich, którzy mogą podjąć się tej roli, do rozważenia możliwości zostania rodziną zastępczą – apeluje Patrycja Harat-Smętek, ordynator Oddziału Pediatrycznego w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Janusza Korczaka w Słupsku

W akcję zaangażował się także Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Słupsku, który prowadzi poszukiwania opiekunów dla dziewczynki. Osoby zainteresowane stworzeniem dla Nikoli rodziny zastępczej mogą kontaktować się z Działem Pieczy Zastępczej pod numerem telefonu 59 814 28 21.

Pracownicy szpitala i MOPR-u podkreślają, że Nikola najbardziej potrzebuje dziś stabilności, bliskości i poczucia bezpieczeństwa, jakie może dać jedynie prawdziwy dom.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.slupsk.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Bilety autobusowe w Słupsku droższe?

Z jaką konkretnie datą będą obowiązywały podwyższone ceny biletów. Piszecie, że od czerwca 2026, ale od pierwszego czy może 30 czerwca ???

[email protected]

10:42, 2026-06-24

Tysiąc sztuk bydła i wiele pytań. Wójt zabrał głos

Jeżeli mieszkasz na wsi, to licz się z tym że będzie tu działalność rolnicza. Jeżeli nie pasuje, to do Słupska, proste 😏 raczej nikt nie buduje już obór w systemie jak za PGR. Człowieka związanego ze wsią zapach obornika wywożonego jesienią na Pola nie rusza. Takiego gniota może napisać tylko społeczniak ze wsi któremu wszystko przeszkadza. Jeżeli przeszkadza to jak pisałem, przeprowadzić się do miasta i wdychać zapachy miejskie

Nick

00:15, 2026-06-24

Tysiąc sztuk bydła i wiele pytań. Wójt zabrał głos

Jedyne co ten pan potrafi to lansować sie w mediach,może powinien zostać aktorem. Do zarządzania gminą sie nie nadaje, słodkie słówka prawi a za plecami chce nam świnie wprowadzić. Nic dobrego nie zrobił,wszystko kończy sie na sloganach w tym jest dobry.sorki remontuje po raz trzeci te same chodniki, przepraszam ściga niszczycieli przystanków ,zapewne zatrudni gminnego detektywa...........można pisać do woli

M jak milość

21:07, 2026-06-23

Tysiąc sztuk bydła i wiele pytań. Wójt zabrał głos

Najwięcej do powiedzenia mają Ci, którzy nie są mieszkańcami tych wsi. Poza tym nikt nie mówił, że technologie, które zostałyby zastosowane będą tak nowoczesne. Zagwarantuje to Pan/Pani? Czy będzie się wypowiadać w nie w swojej sprawie. Wara od naszego podwórka!

Mój Nick

16:57, 2026-06-23

0%