Zamknij

Słupsk. Remont Starego Rynku. Od poniedziałku UTRUDNIENIA i OBJAZDY!

09:06, 13.02.2024 . Aktualizacja: 10:46, 13.02.2024
Skomentuj fot. Miasto Słupsk fot. Miasto Słupsk

W związku z planowanym rozpoczęciem prac związanych z badaniami archeologicznymi i wykonaniem robót drogowych od najbliższego poniedziałku (19 lutego) zamknięte zostaną dwa fragmenty ulicy Stary Rynek. Mowa o odcinku w ciągu ulic Grodzka-Kowalska, łącznie ze skrzyżowaniem z ulicami Kowalską i Mostnika oraz o ulicy przed budynkiem Millenium. Na pozostałych dwóch jezdniach wprowadzony zostanie ruch w obu kierunkach oraz zakaz parkowania od strony płyty Starego Rynku. To jednak nie wszystko! 

[ZT]1873[/ZT]

- Zgodnie z informacjami wykonawcy robót ruch pojazdów samochodowych w ciągu ulic Grodzka – Kowalska i Grodzka – Mostnika zostanie przywrócony bezpośrednio po zakończeniu badań archeologicznych i wykonaniu chodnika i jezdni. Następnie prace prowadzone będą na kolejnych odcinkach Starego Rynku - komentują samorządowcy.

Także od poniedziałku nastąpi całkowite wstrzymanie ruchu na ul. Grodzkiej, w związku z rozpoczęciem prac przy przebudowie ul. Grodzkiej i Starego Rynku. Planowany termin zakończenia prac nie jest jeszcze znany - droga będzie zamknięta do odwołania.

Jeżeli chodzi o komunikację miejską - od pierwszych porannych kursów wprowadzone zostają zmienione trasy objazdowe. Lista zmienionych połączeń dostępna jest TUTAJ.

[ZT]1870[/ZT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%