Nowa Poradnia Prehabilitacyjna mieści się w budynku H słupskiego szpitala (dawna pralnia).
Dobre przygotowanie organizmu to często połowa sukcesu w walce z chorobą. W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Janusza Korczaka w Słupsku pacjenci mogą teraz liczyć na profesjonalne wsparcie jeszcze przed zabiegiem. Właśnie rozpoczęła tam działalność Poradnia Prehabilitacyjna – Dietetyczna, stworzona z myślą o osobach szykujących się do operacji oraz pacjentach onkologicznych.
Prehabilitacja brzmi może skomplikowanie, ale to nic innego jak nowoczesne podejście do opieki, które ma na celu wzmocnienie nas przed decydującym starciem. Chodzi o to, by zwiększyć rezerwy metaboliczne i poprawić stan odżywienia, zanim rozpoczniemy trudną terapię. Efekt? Mniejsze ryzyko powikłań, lepsza tolerancja leczenia i – co najważniejsze – o wiele szybsza rekonwalescencja.
W nowej poradni specjaliści zajmą się pacjentami kompleksowo. W ramach wizyty można liczyć między innymi na:
indywidualną ocenę stanu odżywienia,
opracowanie spersonalizowanego planu żywieniowego,
konkretne przygotowanie dietetyczne do operacji,
wsparcie w trakcie leczenia onkologicznego.
To oferta skierowana bezpośrednio do pacjentów słupskiego szpitala, stanowiąca ważny element całej układanki leczenia, który ma realnie poprawić jakość ich życia.
Poradnię znajdziecie w Budynku H (dawna pralnia), w gabinecie 116. Rejestrować można się telefonicznie pod numerem +48 510 036 626. Specjaliści czekają na pacjentów we wtorki, środy i czwartki w godzinach 08:00–14:00.Dobre przygotowanie organizmu to często połowa sukcesu w walce z chorobą. W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Janusza Korczaka w Słupsku pacjenci mogą teraz liczyć na profesjonalne wsparcie jeszcze przed zabiegiem. Właśnie rozpoczęła tam działalność Poradnia Prehabilitacyjna – Dietetyczna, stworzona z myślą o osobach szykujących się do operacji oraz pacjentach onkologicznych.
Prehabilitacja brzmi może skomplikowanie, ale to nic innego jak nowoczesne podejście do opieki, które ma na celu wzmocnienie nas przed decydującym starciem. Chodzi o to, by zwiększyć rezerwy metaboliczne i poprawić stan odżywienia, zanim rozpoczniemy trudną terapię. Efekt? Mniejsze ryzyko powikłań, lepsza tolerancja leczenia i – co najważniejsze – o wiele szybsza rekonwalescencja.
W nowej poradni specjaliści zajmą się pacjentami kompleksowo. W ramach wizyty można liczyć między innymi na:
indywidualną ocenę stanu odżywienia,
opracowanie spersonalizowanego planu żywieniowego,
konkretne przygotowanie dietetyczne do operacji,
wsparcie w trakcie leczenia onkologicznego.
To oferta skierowana bezpośrednio do pacjentów słupskiego szpitala, stanowiąca ważny element całej układanki leczenia, który ma realnie poprawić jakość ich życia.
Poradnię znajdziecie w Budynku H (dawna pralnia), w gabinecie 116. Rejestrować można się telefonicznie pod numerem +48 510 036 626. Specjaliści czekają na pacjentów we wtorki, środy i czwartki w godzinach 08:00–14:00.
::news{"type":"see-also","item":"10855"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.slupsk.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Tysiąc sztuk bydła i wiele pytań. Wójt zabrał głos
Pan wojt chyba ma nas mieszkańców za tępych ludzi którzy nadają sie tylko do gnoju. Dlaczego nie zabiega o ściągnięcie pracodawcy który zatrudni kilka dziesiat osób. Najgorsze jest to ze nawet nie próbuję,skończy sie kadencja będziemy mieli pod domem świniarnie, obory,kurniki i biogazownie gdzie nie bedzie można oddychać,wystarczy pojechać do szadułek i poczuć zapach gazu. Tak w gminie zatrudnia w swojej kadencji osoby z poza naszej gminy lub rodziny juz pracujących. Czyżby nie było u nas osób godnych urzędniczego stanowiska? Zapewne nie ma czasu na rozwoj gminy bo nagrywa kolejna rolkę.🤠
Swój czlowiek
11:39, 2026-06-25
Główczyce: Urzędnik ma reagować na krzywdę dzieci
Niech się lepiej zajmą sobą ci urzędnicy, tam powinien zadziałać najlepszy psycholog
Haha
10:23, 2026-06-25
Bilety autobusowe w Słupsku droższe?
Z jaką konkretnie datą będą obowiązywały podwyższone ceny biletów. Piszecie, że od czerwca 2026, ale od pierwszego czy może 30 czerwca ???
[email protected]
10:42, 2026-06-24
Tysiąc sztuk bydła i wiele pytań. Wójt zabrał głos
Jeżeli mieszkasz na wsi, to licz się z tym że będzie tu działalność rolnicza. Jeżeli nie pasuje, to do Słupska, proste 😏 raczej nikt nie buduje już obór w systemie jak za PGR. Człowieka związanego ze wsią zapach obornika wywożonego jesienią na Pola nie rusza. Takiego gniota może napisać tylko społeczniak ze wsi któremu wszystko przeszkadza. Jeżeli przeszkadza to jak pisałem, przeprowadzić się do miasta i wdychać zapachy miejskie
Nick
00:15, 2026-06-24