Zamknij

Szczęśliwy remis. Gryf utrzymuje fotel lidera!

Patryk WęzikPatryk Węzik 08:50, 03.04.2024 Aktualizacja: 08:55, 03.04.2024
Skomentuj fot. Gryf Słupsk fot. Gryf Słupsk

Trójkolorowi po derbowym remisie na wyjeździe utrzymują fotel lidera - wszystko za sprawą weekendowej porażki Jaguara Gdańsk. Sobotnie spotkanie Gryfa z Pogonią nie należało jednak do najłatwiejszych. Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 3. minucie meczu. Kilkanaście minut później z karnego wyrównawczą bramkę strzelił Oskar Zieliński. Nie obyło się jednak bez przykrych incydentów.

[ZT]2536[/ZT]

- Mecz w Lęborku mógł się zakończyć, jak spotkanie z zeszłej rundy, lecz to Pogoń w doliczonym czasie gry mogła zgarnąć komplet punktów. Na posterunku był jednak Joseph Amoah, który zatrzymał strzał zawodnika z Lęborka. Na uwagę zasługuje fakt, nieodpowiedniego zabezpieczenia spotkania, przez co dwóch „kibiców” wbiegło na murawę i próbowało zerwać szalik z bramki naszego zawodnika - komentowali po meczu przedstawiciele klubu.

U szczytu tabeli IV ligi zrobiło się naprawdę tłoczno. Choć Gryf Słupsk za sprawą trzeciej przegranej z rzędu Jaguara Gdańsk utrzymał pozycję lidera - niebezpiecznie blisko zbliża się Bałtyk Gdynia. Piłkarze z Gdyni tracą do trójkolorowych już tylko trzy punkty i z pewnością będą mieli apetyt na więcej.

Już w najbliższy weekend Gryf Słupsk podejmie u siebie AS Kolbudy - jeden z najniżej notowanych zespołów w tabeli. Piłka nie raz jednak pokazała, że potrafi być przewrotna, dlatego gospodarze nie zamierzają lekceważyć swojego przeciwnika. Spotkanie powinno zacząć się o godz. 16:00. W imieniu klubu serdecznie zapraszamy!