Zamknij

Na szczycie bez zmian. Gryf góruje nad Radunią! [VIDEO]

Patryk WęzikPatryk Węzik 12:46, 15.04.2024 Aktualizacja: 12:46, 15.04.2024
Skomentuj fot. Energa Gryf Słupsk fot. Energa Gryf Słupsk

Nie mogło być inaczej. W miniony weekend Gryf Słupsk pewnie pokonał na wyjeździe rezerwy drugoligowej Raduni Stężyca.  Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:4 dla drużyny gości. W związku z tym, że wszystkie zespoły z czołowej czwórki odniosły w minionej kolejce zwycięstwo - na szczycie tabeli tym razem bez większych zmian. Gryf Słupsk nadal piastuje stanowisko lidera.

[ZT]2718[/ZT]

Pierwszą bramkę dla Gryfa Słupsk strzelił w 30. minucie spotkania Daniel Piechowski. Mimo wyraźnej dominacji słupszczan - wyniku nie udało się podbić do końca pierwszej połowy. Znacznie efektywniejsza była druga część spotkania. Bramki dla Gryfa zdobyli Andrzej Łyszyk, Hubert Klamrowski oraz Fabian Słowiński. Autorem honorowej bramki w wykonaniu gospodarzy był natomiast w 89 minucie meczu Jakub Kafarski.

- Cieszą kolejne trzy punkty, choć szkoda tej straconej bramki. Mecz w pełni zasłużenie wygrany dla naszego zespołu. Bardzo się ciesze, to jest zawsze trudny teren. Fajne boisko do gry. Trzy punkty wracają do Słupską - komentuje Krzysztof Muller, trener Gryfa Słupsk.

A już w najbliższy weekend Gryf Słupsk podejmie na swoim boisko rezerwy Chojniczanki Chojnice. Początek spotkania zaplanowano na najbliższą sobotę o godz. 17:00. Serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania!