Zamknij

Gryf wciąż NIEPOKONANY! Remis z rezerwami Pogoni

Patryk WęzikPatryk Węzik 08:28, 02.09.2024 Aktualizacja: 08:44, 02.09.2024
Skomentuj fot. Energa Gryf Słupsk fot. Energa Gryf Słupsk

Za nami 1/3 jesiennej rundy w III Lidze. Po 6. kolejkach Gryf Słupsk jest jednym z trzech zespołów, który od początku sezonu nie odniósł jeszcze ani jednej porażki. W miniony weekend trójkolorowi zremisowali na wyjeździe 1:1 z rezerwami Pogoni Szczecin. Jak prezentuje się tabela?

[ZT]4688[/ZT]

Rozgrywka przez całe spotkanie była bardzo wyrównana. W zasadzie przez cały mecz mogliśmy oglądać bezbramkowy remis. Dopiero w 87. minucie meczu Maciej Miecznikowski po asyście Donata Adkonisa dał Gryfowi prowadzenie. Radość nie trwała jednak długo. Gospodarze zrewanżowali się już po dwóch minutach. Postawa piłkarzy spotkała się jednak z bardzo ciepłym przyjęciem przez kibiców.

- Bardzo dobry mecz, zespół pokazał charakter walczyli, zostawili dużo zdrowia i serca. Brawo Panowie szanujmy ten cenny punkt zdobyty w bardzo trudnych okolicznościach - napisał jeden z kibiców.

Po 6. kolejkach Gryf Słupsk zajmie 7. miejsce w tabeli ligowej z dorobkiem 8 punktów. Przed trójkolorowymi teraz arcytrudne spotkanie. Już w najbliższą sobotę o godz. 19:46 na stadionie przy Zielonej rozpocznie się spotkanie z Flotą Świnoujście - obecnym liderem tabeli, który dotychczas wygrał 5 spotkań i 1 zremisował. Trzymajmy kciuki za jak najlepszą formę słupskich piłkarzy.