Zamknij

Dachowanie na trasie Duninowo-Pęplino. Co się stało!?

18:00, 12.02.2024 .
Skomentuj fot. Wojciech Szostak / Ochotnicza Straż Pożarna w Duninowie fot. Wojciech Szostak / Ochotnicza Straż Pożarna w Duninowie

Kolejne niebezpieczne zdarzenie na drogach naszego powiatu. W miniony piątek (9 lutego) ok. godz. 23:00 na trasie Duninowo-Pęplino samochód osobowy wypadł z drogi i dachował. Co było przyczyną tego zdarzenia? 

[ZT]1870[/ZT]

Zgodnie z informacjami przekazanymi nam przez służby mundurowe - kobieta kierująca volkswagenem najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego straciła panowanie nad autem i wjechała do rowu, gdzie dachowała. 

Na miejscu pracowali strażacy z Duninowa i Słupska, słupscy policjanci oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Kobieta podróżowała sama i była trzeźwa. Choć zdarzenie wyglądało naprawdę groźnie - kierująca nie odniosła żadnych poważnych obrażeń i sprawę udało się zakończyć na mandacie. Policja apeluje o ostrożność i rozsądek za kierownicą. 

- Apelujemy o jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego i zdrowym rozsądkiem. Przypominamy, że bezpieczeństwo na drogach zależy w głównej mierze od nas samych – od decyzji, które podejmujemy - apelują funkcjonariusze drogówki. 

[ZT]1865[/ZT]

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%