Dzisiejszego poranka (7 stycznia) - przed godziną 8:00 - słupski dyżurny otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Łebień. Na miejsce natychmiast skierowano funkcjonariuszy ruchu drogowego. Policjanci wstępnie ustalili, że na prostym odcinku drogi 24-letni kierowca samochodu osobowego marki Audi z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Niestety, mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.
::news{"type":"see-also","item":"6407"}
Do tragedii doszło na drodze powiatowej Stara Dąbrowa - Łebień. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Obecnych jest także 6 zastępów Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.
- Funkcjonariusze wykonują oględziny, sporządzają dokumentacje - w tym dokumentację fotograficzną. Zebrany materiał pozwoli w przyszłości śledczym ustalić wszelkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia - komentuje sierż. szt. Amadeusz Galus z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku.
Droga pozostaje zamknięta, a utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin. Mundurowi apelują o ostrożność i rozwagę na drodze!
::news{"type":"see-also","item":"6383"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.slupsk.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
NAJDROŻSI. Delegacje słupskiej oświaty
Dyrektorce SP9 ten wyjazd się należał za przyłączenie Bolesławic do Słupska. Ciekawe, czy po doświadczeniach zdobytych w Londynie, jej szkoła przestanie być jedną z najgorszych placówek w Słupsku...
Leon
20:38, 2026-06-22
NAJDROŻSI. Delegacje słupskiej oświaty
Kingusia Gajewska wiedziałaby jak to wszystko rozliczyć .... i jeszcze kartofli by dała a wy tu marudzicie... i te grosze - jeden tylko poseł nie raz w ciągu jednego miesiąca ma więcej kilometrówek niźli te wszystkie delegacje ..... POszaleli ci "turyści" .... POszaleli 🤣🙂🤣
delega-tura
19:53, 2026-06-22
Poseł Konwiński wrócił do rodzinnej gminy
Najgorszy poseł ten Konwinski jaki do tej pory miała ziemia Słupska leń obibok nie interesuje się w ogóle regionem w przeciwieństwie do Mullera ale wyborcy POmamrancow głosują dalej na niego
Wyborca POmamrancow
03:47, 2026-06-22
Hodowla pod Główczycami? W planach 10 budynków
Wspaniały pomysł, w Drzeżewie i Będzichowie zawsze była HODOWLA BYDŁA, zwłaszcza teraz gdy sz-KO-py PO-wzięły plan karmić Polaków zatrutą PADLINĄ z dżungli od swoich uciekinierów hitlerowskich z A. Pd. z toksynami i stymulatorami wzrostu. Niech sobie stworzą w NIEMCZECH LAGRY i żrą sami tę mniej wartościową TANIĄ JATKĘ.
Rolnik
15:40, 2026-06-21