Zamknij

ZAGRAŁA przez internet i WYGRAŁA! Królewski SUKCES Alicji Puchalik

06:08, 23.11.2023 JK
Skomentuj

Alicja Puchalik, uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Słupsku, została podwójną laureatką konkursu Royale Music Competition. Komisji spodobały się jej występy w kategoriach: koncert i utwory solowe.

Royale Music Competition to w pełni internetowy konkurs muzyczny. Startują w nim uczestnicy z całego świata w różnych kategoriach wiekowych i wykonawczych.

Na konkurs można wysłać tylko jeden utwór w kategorii baroku, klasycyzmu, romantyzmu czy muzyki współczesnej, można wziąć udział w kategorii duetów, zespołów kameralnych lub koncertu. Ponadto organizatorzy przygotowali kategorie śpiewu, dyrygowania, muzyki filmowej i własnych kompozycji.

Anna Puchalik, mama Alicji, wysłała na konkurs nagrania swojej córki w dwóch kategoriach: utwory solowe i koncert. Alicja w kategorii koncert otrzymała Gold Prize, czyli Złotą nagrodę, natomiast w kategorii solowej Junior B - Silver Prize  - Srebrną nagrodę. Ponadto jury przyznało jej tytuł Masterful Interpreters Special Award. To nagroda specjalna za mistrzowską interpretację utworów. Oprócz dyplomów dla Alicji i jej nauczycielki Gabrieli Picz, z Londynu przysłano trofea w postaci tarcz z wygrawerowanymi nazwiskami i tytułami poszczególnych nagród.

Dodatkowym upominkiem są zakładki do książek upamiętniające koronację Króla Karola III.

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

 

(JK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%