31-letni rowerzysta z urazem szyi został przewieziony do szpitala po zdarzeniu drogowym, do którego doszło w poniedziałkowe popołudnie na terenie Ustki. Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci.
::news{"type":"see-also","item":"13085"}
Do zdarzenia doszło 23 czerwca około godziny 16:00. Usteccy policjanci otrzymali zgłoszenie o kolizji z udziałem samochodu osobowego i rowerzysty. Funkcjonariusze skierowani na miejsce ustalili wstępnie, że podczas włączania się do ruchu przez kierującego Toyotą doszło do zderzenia z jadącym rowerem.
Za kierownicą samochodu siedział 76-letni mężczyzna. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy. W wyniku zdarzenia obrażeń doznał 31-letni rowerzysta, który z urazem szyi został przetransportowany do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy medycznej.
– Policjanci na miejscu zabezpieczali ślady, wykonywali niezbędną dokumentację, w tym dokumentację fotograficzną. Zebrany materiał pomoże wyjaśnić wszelkie okoliczności tego zdarzenia – mówi mł. asp. Amadeusz Galus.
Mundurowi prowadzą dalsze czynności mające na celu dokładne ustalenie przebiegu i przyczyn zdarzenia. Policjanci apelują zarówno do kierowców, jak i rowerzystów o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach. Chwila nieuwagi, nieprawidłowa ocena sytuacji lub niezachowanie należytej uwagi podczas wykonywania manewrów mogą doprowadzić do groźnych konsekwencji dla wszystkich uczestników ruchu drogowego.
::news{"type":"see-also","item":"13077"}

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.slupsk.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Bilety autobusowe w Słupsku droższe?
Z jaką konkretnie datą będą obowiązywały podwyższone ceny biletów. Piszecie, że od czerwca 2026, ale od pierwszego czy może 30 czerwca ???
[email protected]
10:42, 2026-06-24
Tysiąc sztuk bydła i wiele pytań. Wójt zabrał głos
Jeżeli mieszkasz na wsi, to licz się z tym że będzie tu działalność rolnicza. Jeżeli nie pasuje, to do Słupska, proste 😏 raczej nikt nie buduje już obór w systemie jak za PGR. Człowieka związanego ze wsią zapach obornika wywożonego jesienią na Pola nie rusza. Takiego gniota może napisać tylko społeczniak ze wsi któremu wszystko przeszkadza. Jeżeli przeszkadza to jak pisałem, przeprowadzić się do miasta i wdychać zapachy miejskie
Nick
00:15, 2026-06-24
Tysiąc sztuk bydła i wiele pytań. Wójt zabrał głos
Jedyne co ten pan potrafi to lansować sie w mediach,może powinien zostać aktorem. Do zarządzania gminą sie nie nadaje, słodkie słówka prawi a za plecami chce nam świnie wprowadzić. Nic dobrego nie zrobił,wszystko kończy sie na sloganach w tym jest dobry.sorki remontuje po raz trzeci te same chodniki, przepraszam ściga niszczycieli przystanków ,zapewne zatrudni gminnego detektywa...........można pisać do woli
M jak milość
21:07, 2026-06-23
Tysiąc sztuk bydła i wiele pytań. Wójt zabrał głos
Najwięcej do powiedzenia mają Ci, którzy nie są mieszkańcami tych wsi. Poza tym nikt nie mówił, że technologie, które zostałyby zastosowane będą tak nowoczesne. Zagwarantuje to Pan/Pani? Czy będzie się wypowiadać w nie w swojej sprawie. Wara od naszego podwórka!
Mój Nick
16:57, 2026-06-23