O tym się mówi

Zamknij

Dodaj komentarz

Koszmar w Bydgoszczy. 13-miesięczny chłopiec zakatowany na śmierć

D.W. 12:00, 20.09.2024 Aktualizacja: 18:33, 22.10.2025
Skomentuj Koszmar w Bydgoszczy. 13-miesięczny chłopiec zakatowany na śmierć Fot. KMP Bydgoszcz

31-letnia matka i jej partner zostali zatrzymani po tym, jak ich 13-miesięczny syn trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami. Niestety, mimo wysiłków lekarzy, chłopiec zmarł. Policja i prokuratura prowadzą śledztwo w sprawie brutalnego znęcania się nad dzieckiem.

W piątek, 13 września personel Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego w Bydgoszczy zgłosił policji, że do placówki trafił 13-miesięczny chłopiec z obrażeniami, które sugerowały, że mógł być ofiarą przemocy domowej. Policjanci natychmiast podjęli działania. Pierwsza została zatrzymana matka dziecka, a dzień później, w sobotę 14 września, funkcjonariusze zatrzymali jej partnera.

Już na tym etapie śledztwa ujawniono przerażające szczegóły dotyczące tego, jak matka i jej partner znęcali się nad dzieckiem.  Obrażenia, które odniosło 13-miesięczne dziecko, wskazywały na długotrwałe maltretowanie, co dodatkowo wzmocniło oskarżenia.

Zarzuty dla opiekunów

Prokuratura przedstawiła matce chłopca i jej konkubentowi poważne zarzuty - znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad dzieckiem, narażenie go na utratę życia lub zdrowia oraz spowodowanie u niego ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Na tamten moment groziło im do 20 lat pozbawienia wolności. W poniedziałek, 16 września, sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu obu opiekunów na trzy miesiące.

Tragiczne wieści ze szpitala

W czwartek, 19 września media obiegła tragiczna wiadomość. Jak podaje Radio Pomorza i Kujaw, 13-miesięczny Grześ zmarł w szpitalu. Stan chłopca od samego początku był krytyczny, a mimo wysiłków lekarzy, obrażenia okazały się śmiertelne. Śmierć dziecka wpłynęła na dalsze postępowanie śledcze. Prokuratura zapewne zaostrzy zarzuty wobec matki i jej partnera. Śledztwo w sprawie trwa.

(D.W.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.slupsk.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Tysiąc sztuk bydła i wiele pytań. Wójt zabrał głos

Jeżeli mieszkasz na wsi, to licz się z tym że będzie tu działalność rolnicza. Jeżeli nie pasuje, to do Słupska, proste 😏 raczej nikt nie buduje już obór w systemie jak za PGR. Człowieka związanego ze wsią zapach obornika wywożonego jesienią na Pola nie rusza. Takiego gniota może napisać tylko społeczniak ze wsi któremu wszystko przeszkadza. Jeżeli przeszkadza to jak pisałem, przeprowadzić się do miasta i wdychać zapachy miejskie

Nick

00:15, 2026-06-24

Tysiąc sztuk bydła i wiele pytań. Wójt zabrał głos

Jedyne co ten pan potrafi to lansować sie w mediach,może powinien zostać aktorem. Do zarządzania gminą sie nie nadaje, słodkie słówka prawi a za plecami chce nam świnie wprowadzić. Nic dobrego nie zrobił,wszystko kończy sie na sloganach w tym jest dobry.sorki remontuje po raz trzeci te same chodniki, przepraszam ściga niszczycieli przystanków ,zapewne zatrudni gminnego detektywa...........można pisać do woli

M jak milość

21:07, 2026-06-23

Tysiąc sztuk bydła i wiele pytań. Wójt zabrał głos

Najwięcej do powiedzenia mają Ci, którzy nie są mieszkańcami tych wsi. Poza tym nikt nie mówił, że technologie, które zostałyby zastosowane będą tak nowoczesne. Zagwarantuje to Pan/Pani? Czy będzie się wypowiadać w nie w swojej sprawie. Wara od naszego podwórka!

Mój Nick

16:57, 2026-06-23

Tysiąc sztuk bydła i wiele pytań. Wójt zabrał głos

Na wiatraki tego pana też ludzie narzekali, Wykosowo płakało wręcz o chodniki i asfalt a teraz? Nówka chodniki nówka asfalt

Mieszkaniec

16:03, 2026-06-23

0%